• حضرت امام خمینی: دربین دوستان و متعهدان به اسلام و مبانی اسلام،از جلمه افراد نادری هستند که چون خورشید روشنی می دهند.
  • حضرت امام خمینی: شما سربازی فداکار در جبهه جنگ، معلمی در محراب ، خطیبی توانا در جمعه و جماعات و راهنمایی دلسوز در صحنه انقلاب هستید.
  • حضرت امام خمینی: من به شما خامنه ای عزیز تبریک می گویم که در جبهه های نبرد با لباس سربازی و در پشت جبهه ها با لباس روحانی به ملت مظلوم خدمت نموده....
  • حضرت امام خمینی:از خداوند سلامتی شما را برای ادامه خدمت به اسلام و مسلمین خواستارم.
 
 
 
افراد آنلاین: 3
بازدید امروز: 12
بازدید کل: 703136
 
صفحه اصلی > مصاحبه > حجت الاسلام والمسلمین محامی رئیس مجتمع آموزش عالی فقه      

 دیدار اعضای دبیرخانه جشنواره تبلیغ نوین خورشید درخشان با حجت الاسلام والمسلمین محامی رئیس محترم مجتمع آموزش عالی فقه

حجت الاسلام والمسلمین محامی با بیان لزوم گرد آوری طرح و ایده های مدیران المصطفی در مورد جشنواره بیان داشت: شاید با توجه به کثرت ایده ها و نظرات مطرح شده امکان اجرایی شدن همه آن ها در امسال وجود نداشته باشد ولی باید برای اجرایی  شدن آنها در آینده برنامه ریزی کرد یا به مجموعه های دیگر یا دفتر حضرت آقا ارایه داد تا فراموش نشود.

رئیس محترم مجتمع آموزش عالی فقه ضمن تاکید بر تبیین اهمیت جشنواره برای طلاب و مسئولین فرمود:

در این جشنواره اطلاع رسانی از جایگاه ویژه ای برخوردار است، از این جهت که باید مسئله به گونه ای برای طلاب جا بیافتد که آن ها با تمام توان عظیمی که دارند وارد کار شوند و انشاءالله همکاری چشمگیری را از جانب آنها شاهد باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین محامی افزود: نکته مهم دیگر مشارکت جمعی طلبه ها در یک کار تشکیلاتی این چنینی است که فواید بسیاری بر آن مترتب است و نیاز به تمرین دارد تا طلابمان در این گونه کارها ورود پیدا کرده و کار را به دست بگیرند.

رئیس مجتمع آموزش عالی فقه با اشاره به این نکته که باید به محتوی و باطن کار جشنواره بهای بیشتری داد اظهار داشت: باید دقت شود کار فقط شعاری و ظاهرگرا نباشد و مثل بعضی از کارها نشود که فقط به تمجید و مداحی بپردازد از این جهت باید بکوشید در مورد حضرت آقا حرف ناب و نو پیدا کنید، البته این کار سخت و دشوار است و نیازمند به سخت کوشی دارد همچنین باید با کنار هم گذاشتن گزارهای مختلف یک تجزیه تحلیل جدید، گویا و جذاب از آقا ارائه داد.

حجت الاسلام والمسلمین محامی در پایان ضمن تاکید بر لزوم اخلاص در عمل بیان داشت: برای برکت کردن کارجشنواره باید قصد قربت کنیم چون در این گونه کارها جای ریا کاری زیاد است ولی اگر به خاطر جایگاه رفیع ولایت کار را انجام دهیم که همانا در امتداد سلسله الهی است و ما مدیون خون شهدا و زحمات امام راحل و حضرت آقا هستیم، آنوقت خدا هم به کار ما برکت می دهد.