• حضرت امام خمینی: دربین دوستان و متعهدان به اسلام و مبانی اسلام،از جلمه افراد نادری هستند که چون خورشید روشنی می دهند.
  • حضرت امام خمینی: شما سربازی فداکار در جبهه جنگ، معلمی در محراب ، خطیبی توانا در جمعه و جماعات و راهنمایی دلسوز در صحنه انقلاب هستید.
  • حضرت امام خمینی: من به شما خامنه ای عزیز تبریک می گویم که در جبهه های نبرد با لباس سربازی و در پشت جبهه ها با لباس روحانی به ملت مظلوم خدمت نموده....
  • حضرت امام خمینی:از خداوند سلامتی شما را برای ادامه خدمت به اسلام و مسلمین خواستارم.
 
 
 
افراد آنلاین: 5
بازدید امروز: 40
بازدید کل: 703164
 
صفحه اصلی > اخبار     


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار با حجت الاسلام و المسلمین طاهایی

دیدار اعضای دبیرخانه جشنواره تبلیغ نوین خورشید درخشان با حجت الاسلام و المسلمین طاهایی مدیر کل نظارت و بازرسی جامعه المصطفی العالمیه

در این دیدار حجت الاسلام خراسانی نژاد دبیر جشنواره گزارشی از فعالیت های صورت گرفته ارایه داد سپس در ادامه حجت الاسلام والمسلمین طاهایی اظهار داشت: کار جشنواره کار ارزشمندی است که انجام می دهید مخصوصا فضایی را که ورود پیدا کردید حساس و راهبردی است المصطفی لازم و واجب است در ابعاد مختلف عرصه مجازی حضور فعال داشته باشد، کار زمین مانده در این فضا بسیار داریم.

حجت الاسلام و المسلمین طاهایی با تاکید بر اینکه برگزاری همایش های مربوط به جشنواره و برگزاری کارگاه های آموزشی می تواند شما را در رسیدن به اهداف جشنواره یاری برساند افزود: الحمدلله المصطفی دارای ظرفیت خوبی است و برای غنای جشنواره می توان از اساتید المصطفی بهره وافی را برد.

مدیر کل نظارت و بازرسی المصطفی با اشاره به اینکه موضوع جشنواره با موضوع حضرت آقا بسته شده است بیان داشت: دقت شود کاری در خور شخصیت والای ایشان ارایه شود و همه جوانب کار را در نظر گرفته شود و خوب دفاع شود تا بتوان به سهم خودمان به هجمه های دشمن در این موضوع پاسخ دهیم.

حجت الاسلام و المسلمین طاهایی با بیان اینکه الان مهمترین چالش صهیونیست ها و فراماسون ها در دنیا مبحث ولایت فقیه است ابراز داشت: استکبار جهانی و سردمداران سرمایه داری و مادی گرایی در مبارزه با ولایت فقیه دچار استیصال شده اند و به هر دری می زنند با شکست مواجه می شوند و این نشان دهنده تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری در هدایت جامعه اسلامی است به عنوان مثال شما ایران و کشورهای همسایه را مقایسه کنید می بینید که منطقه در طوفانی از نا امنی به سر می برد در حالی که ایران همچون لنگرگاه امنی می ماند که راه خود را ادامه می دهد.

مدیر کل نظارت و بازرسی المصطفی با اشاره به اینکه با کاری که در فضای مجازی شروع کردید مطمئنا با طوفانی از اطلاعات مواجه خواهید شد اظهار داشت: باید به این نکته توجه کنید فعالیتی که انجام می دهید نوعی جریان سازی و هدایت افکار است و این خیلی مهم است لذا باید جوانب کار در نظر گرفته شود تا برنامه سنجیده جلو برود.

حجت الاسلام والمسلمین طاهایی با بیان اینکه چند سال پیش زمانی که هنوز کامپیوتر و اینترنت به این شکل رواج پیدا نکرده بود حضرت آقا فرمودند: اگر کسی با فضای مجازی و کار با رایانه آشنا نشود بی سواد به حساب می آید، امروز می بینیم که چقدر این حرف ایشان در آن زمان دقیق بوده و چه دید و دوراندیشی داشتند که زمان حال و مقتضیات آن را می دیدند، ایشان در همه مسائل همین گونه دارای دیدی ممتاز و آینده نما هستند.

مدیر کل نظارت و بازرسی المصطفی ضمن ابراز خرسندی از گسترش محدوده شرکت کنندگان جشنواره به پرسنل و خانواده ها ادامه داد: این گسترش خیلی می تواند مفید و معنی دار باشد و موجب دلبستگی و آشنایی خانواده ها و فرزندان المصطفائیان با مباحث ولایت فقیه می شود و ایجاد علقه می کند.

حجت الاسلام و المسلمین طاهایی در پایان افزود: برای موفقیت جشنواره خورشید درخشان و موضوع آن که ولایت فقیه و مقام معظم رهبری مدظله العالی است، نیازمند همکاری همه بخش های المصطفی می باشید و لازم است هر بخشی به سهم خود نقشی ایفا کند و گوشه ای از کار جلو ببرد.

 

 


٠٨:٣٧ - شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٣    /    شماره : ٥٥٢١٢    /    تعداد نمایش : ١٤٥٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: